Z wielką radością informujemy o sukcesie jednego z naszych członków. Łukasz Olechnowicz, członek założyciel Stowarzyszenia, odebrał w imieniu Infopulse Poland nagrodę dla najlepszej firmy w kategorii Software Development.

Jak informuje sama firma, wyróżnienie na Gali Outsourcing Stars to kamień milowy dla polskiej spółki zależnej Infopulse, która znalazła się wśród najbardziej obiecujących i dynamicznych organizacji w branży. 

„Infopulse od około 30 lat z powodzeniem rozwija się na rynkach międzynarodowych. W Polsce jesteśmy jednak obecni niecałe 3 lata. Ciekawa i pełna wyzwań przygoda rozpoczęła się w 2018 roku. Zadowoleni klienci, prężnie rozwijający się zespół oraz kamień milowy w postaci wyróżnienia na Gali Outsourcing Stars są najlepszym potwierdzeniem, że obraliśmy najlepszy możliwy kierunek rozwoju. To naprawdę wspaniałe uczucie i satysfakcja, że ​​po tak krótkim czasie, zostaliśmy uznani za najlepszą firmę programistyczną w kraju! Każda nagroda to wielka radość, zwłaszcza jeśli jest efektem pracy niesamowitego zespołu, który ma w zanadrzu więcej asów w rękawie.”

Łukasz Olechnowicz, Prezes Zarządu Infopulse Poland

O Forum BSS

Forum BSS to jedno z cyklicznych wydarzeń organizowanych przez Fundację Pro Progressio, podczas których uczestnicy dzielą się swoimi poglądami na temat wiodących w branży praktyk w krajobrazie korporacyjnym, zarządzaniu zasobami ludzkimi i miejskim ekosystemie biznesowym. Forum BSS 2021 zjednoczyło najszybciej rozwijające się firmy, które wspólnie omawiały zasady doskonałości operacyjnej, w tym lokalizacje centrów administracyjnych, kapitał ludzki, kwestie prawne i rozwój osobisty. W tym roku rynkowi liderzy przeprowadzili 15 różnych webinariów, w tym panele dyskusyjne i wykłady.