Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w trzeciej edycji Programu Partnerskiego, który  daje możliwość komercyjnej współpracy dla polskich firm i instytucji zainteresowanych szczególną formą uczestnictwa w Wystawie Światowej Expo 2020 w Dubaju. To inicjatywa, która daje przedsiębiorcom, niezależnie od skali ich działalności, jedyną w swoim rodzaju możliwość promocji, wzmocnienia planów ekspansji zagranicznej i współtworzenia polskiej prezentacji podczas tego najbardziej prestiżowego wydarzenia promocyjno-gospodarczego na świecie. 

Program partnerski towarzyszący udziałowi Polski w Expo 2020 Dubai to unikalne tego typu przedsięwzięcie w całej historii udziału Polski w Wystawach Światowych. Inicjatywa obejmuje  zróżnicowaną ofertę pakietów sponsorskich, przy różnym poziomie zaangażowania finansowego. Daje także możliwość współpracy przy organizacji różnych inicjatyw typu konferencje, seminaria, prezentacje, pokazy mody czy degustacje. W ramach tej edycji Programu Partnerskiego przewidziano cztery kategorie Partnerstwa:

1.    Wyposażenie Pawilonu, w tym pomieszczeń biurowych oraz części gastronomicznej 

2.    Wydarzenia towarzyszące

3.    Wydarzenia towarzyszące branżowe

4.    Partnerstwo specjalne

– Udział w Programie Partnerskim to dla polskich firm możliwość wsparcia planów ekspansji zagranicznej, w szczególności skierowanej na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich, rynki krajów Zatoki Perskiej, Afryki oraz innych krajów, z których spodziewana jest największa liczba zwiedzających na Expo 2020 Dubai. Zaangażowanie w tworzenie Pawilonu Polski czy wspólna organizacja przedsięwzięć promocyjnych, przyczynią się do uatrakcyjnienia i wzbogacenia programu obecności Polski na Expo. Cieszymy się, że będziemy mieć możliwość budowania wizerunku polskiej gospodarki w oparciu o prezentację potencjału konkretnych firm – mówi Wiceprezes Rady Ministrów, minister rozwoju, pracy i technologii, Jarosław Gowin.

Obecna edycja zakłada możliwość oceny zgłoszonych projektów w dziewięciu turach. Pierwsza z nich kończy się 31 marca 2021 r., a ostatnia już podczas trwania Wystawy Światowej – 31 stycznia 2022 r.

Nabór do Programu Partnerskiego ma formułę konkursu ofert. Więcej informacji o programie partnerskim: www.expo.gov.pl

Formularz do składania zgłoszeń znajduje się pod tym linkiem.

Categories: Aktualności